Služby na počkání se rozumí  až  do 24 hodin. Všechny ceny jsou včetně DPH. Sezona je od 15.3. do 15.10.

CONTROL servis

Obsahuje odstranění Vaší jedné drobné závady s celkovým seřízením a kontrolou, prromázání částí,vhodné před zájezdem nebo školním výletem.

Cena 520- Kč

CELKOVÝ SERVIS
(provádíme zejména mimo sezonu)

Celková demontáž celého kola, nábojů, středového složení, ložisek řízení, sedlovky, pedálů, s výměnou lanek bowdenů + vadných dílů,nutné složení zálohy ,hotově.

U kol s odpruženou vidlicí doporučujem taktéž servis podle typu vidlice. Tento servis je nutný u kol vyšší kategorie nejméně jednou za 3 sezony z důvodů poškození vnitřních částí součástek a rámu i kompositových korozí, zejména po jízdě v dešti a jízdě v soli!

Cena 1450

  • Servis vidlice a tlumiče zajišťujeme.
  • V této ceně není zahrnuta cena servisu za odpružení.
  • V ceně není zahrnuto čištění a mazání a cena vyměněných dílů.
  • Záloha na provedení celkového servisu je minimálně 1000,- Kč podle zadání na zakázkovém listu.
  • Dodací lhůta cca 5 dnů.-mimo sezonu

STANDARTNÍ SERVIS -,V´¨ brzdy
(služba na objednání)

Zahrnuje celkovou kontrolu s centrováním kol, vymezení vůle ložisek, kontrola veškerých spojů a rámu včetně stavu vidlice s výměnou vadných dílů (brzdových špalků, destiček, lanek, řetězu) případně části zadané při objednávce jako osvětlení, nosič a podobně. Následuje CELKOVÉ SEŘÍZENÍ. Vaše opravené kolo zkoušíme projetím. Případné další závady zjištěné při opravě Vám oznamujeme.

Tento servis provádíme v sezoně po objednání termínu a to do 3 dnů, případně po dohodě. Do 24 hodin účtujeme příplatek 20% se základní částky. TUTO SLUŽBU DOPORUČUJEME PROVÁDĚT MIMO SEZONU, jinak často nestíháme Vám vyhovět.

Vaše opravené kolo Vám bude předáno po předvedení provedených oprav, případně je možno jej vyzkoušet přímo u obchodu. Na takto předané kolo se vztahuje záruka na nové díly, případné další nedostatky po převzetí řešíme dohodou, neboť předáváme kolo seřízené k provozu vzhledem k jeho momentálnímu stavu!

Cena 850 Kč (u kol s hydraulikou ,Kč ,1050,- Kč)

OPRAVY mimo náš ceník řešíme při zadání SMLUVNÍ CENOU!

SLUŽBY NA POČKÁNÍ PROVÁDÍME od 2 hodin nejdéle do 24 hodin. Podrobný ceník služeb je Vám k dispozici na prodejně.

Konsultace a odbornou poradu před nákupem kola s návrhy na vybrané modely značek Author, 4Ever, Superior, Apache 280,- Kč. Zejména při eventuálním VÝHODNÉM nákupu elektrokola APACHE. Při realizaci prodeje v našem obchodě Vám tuto částku odečtem z ceny kola, garanční servis vždy do 3 měsíců.

Montáže doplňků na u nás zakoupené kolo neplatíte.

SERVISNÍ PRÁCE v sezoně od 1.3. do 30.10. nejlépe objednat.

Po termínu je kolo opravené do 3 dnů, platby můžete provést i platební kartou, nutno oznámit při přejímce.

RENOBIKE – Renovace kola

Nově naše nová služba je celková RENOVACE Vašeho top kola, výměnou opotřebených dílů a uvedením do kvalitního stavu s prodloužením životnosti o další léta bez oprav. Tuto investici která nepřesáhne cenu dětského kola, Vám vřele doporučujeme.

Závaznou kalkulaci provedeme při přejímce kola v rozsahu +/- 5%, se složením 50% zálohy hotově. Nejlépe provádět mimo sezonu. Dokážeme opravit i Vašeho veterána, včetně laku (mimo sezonu).

Složitější montážní práce spojené s opravou nebo výměnou rámu. Zajišťujeme i s rámy z kompositu cena se určuje smluvní dohodou se 70% zálohou. Doporučujeme u servisovaných kol ve vyšší cenové hladině, po předběžné konsultaci s kolem v prodejně.